Advanced Nitrox Diver

Chcesz robić dłuższe nurkowania, zobaczyć więcej i nurkować bezpieczniej?Wzbogać swoją wiedzę i umiejętności nurkowe aby rozwijać swoją pasję!

 

Kurs Advanced Nitrox  zabierze cię poza limity nurkowania rekreacyjnego. Wzbogacisz swoją wiedzę na temat wykorzystania nitroxu jako gazu dennego i dekompresyjnego. Nauczysz się jak korzystać ze wzbogaconych w tlen mieszanek EANx o zawartości tlenu w przedziale 22-99%. Podczas kursu wykonasz nurkowania z symulowaną dekompresją korzystając z dwóch gazów oddechowych (powietrze + EANx) przełączając się między nimi pod wodą. Szkolenie składa się z części teoretycznej, sesji w wodach basenopodobnych oraz 3 nurkowań do maksymalnej głębokości 40m. Kurs ten można połączyć z kursem Advanced Deep Diver.

 

Wymagania: Certyfikat Advanced Open Water Diver (lub równoważny) + Deep diver, minimalny wiek 18 lat.

Czas trwania kursu: 2-3 dni

Cena kursu: 1700 pln (cena zawiera opłatę certyfikacyjną oraz koszty gazów!)

Cena pakietu (Advanced Nitrox + Advanced Deep Diver): 3000 pln (cena zawiera opłatę certyfikacyjną oraz koszty gazów!)

Pierwszy stopień nurka technicznego

Nurkowanie techniczne to duże wyzwanie! Czujesz się na nie gotowy zapraszamy na kurs ProRecTec!

Nauka nurkowania technicznego wymaga od nurka podstawowych umiejętności na najwyższym poziomie! Wszyscy kandydaci na nurków technicznych muszą mieć perfekcyjną pływalność oraz dobry trym. Jeśli nie wiesz czy twoje umiejętności nurkowe są wystarczające zanurkuj z nami, instruktor oceni czy jesteś gotowy podjąć to wyzwanie.

Szkolenie nurków technicznych na wszystkich poziomach

Advanced Deep Diver

Jesteś doświadczonym nurkiem z dobrym wyszkoleniem? Może czas na pierwszy krok w nurkowaniu technicznym!

 

Kurs ten zapewnia solidną podstawę dla nurkowania technicznego z wykorzystaniem zestawu dwubutlowego (twinset lub sidemount) oraz butli bocznej (stage) dla gazu dekompresyjnego. Podczas szkolenia, rozwiniesz i utrwalisz umiejętności zdobyte na kursie Advanced Nitrox, wykonując nurkowania dekompresyjne (max. 10 minut dekompresji) do maksymalnej głębokości 45m. Szkolenie składa się z części teoretycznej, sesji w wodach basenopodobnych oraz 4 nurkowań do maksymalnej głębokości 45m.

 

Wymagania: Certyfikat Advanced Open Water Diver (lub równoważny) + Deep Diver oraz Advanced Nitrox Diver, minimalny wiek 18 lat.

Czas trwania kursu: 2-3 dni

Cena kursu: 1800 pln (cena zawiera opłatę certyfikacyjną oraz koszty gazów!)

 

Extended Range Diver

Rozwijaj umiejętności i eksploruj głębsze partie podwodnego świata!

 

Kurs ten ma na celu utrwalić i wyszlifować umiejętności zdobyte na wcześniejszych poziomach, przygotowując nurka do przystąpienia do kursu najwyższego poziomu nurkowania technicznego jakim jest Advanced Trimix. Skierowany jest do osób o niskiej podatności na narkozę azotową, jeśli nie jesteś taką rekomendujemy abyś wykonał kurs równoważny: Normoxic Trimix Diver. Podczas szkolenia wykorzystujemy powietrze jako gaz denny oraz EANx 22-99% jako gazy podróżne i dekompresyjne, wykonując nurkowania o maksymalnym czasie dekompresji nie przekraczającym 30 minut. Szkolenie składa się z części teoretycznej, sesji w wodach basenopodobnych oraz 4 nurkowań do maksymalnej głębokości 55m.

 

Wymagania: Certyfikat Advanced Deep Diver oraz Advanced Nitrox Diver, minimalny wiek 18 lat.

Czas trwania kursu: 3-4 dni

Cena kursu: 2000 pln (cena zawiera opłatę certyfikacyjną oraz koszty gazów!)

Nurkowanie z mieszanką trimix
Kurs techniczny, nurkowanie głębokie

Normoxic Trimix Diver

Poznaj zalety i możliwości wykorzystania innego gazu oddechowego jakim jest Hel. Nurkuj bezpieczniej i bardziej komfortowo!

 

 

Jest to kurs równoważny z kursem Extended Range Diver. Nurkowie będą wykorzystywać Trimix normoksyczny jako gaz denny dzięki czemu zmniejszamy udział azotu w mieszance oddechowej. Polecany dla osób podatnych na narkozę azotową. Szkolenie to pozwoli ci wypracować do perfekcji umiejętności nurka technicznego abyś mógł przystąpić do kursu Advanced Trimix Diver. Podczas kursu wykorzystujemy trimix 21/35 jako gaz denny oraz EANx 22-99% jako gazy podróżne i dekompresyjne, wykonując nurkowania o maksymalnym czasie dekompresji nie przekraczającym 30 minut. Szkolenie składa się z części teoretycznej, sesji w wodach basenopodobnych oraz 4 nurkowań do maksymalnej głębokości 60m.

 

Wymagania: Certyfikat Advanced Deep Diver oraz Advanced Nitrox Diver, minimalny wiek 18 lat.

Czas trwania kursu: 3-4 dni

Cena kursu: 2300 pln (cena zawiera opłatę certyfikacyjną oraz koszty gazów dekompresyjnych!) + koszt gazu dennego

 

nurkowanie na mieszance oddechowej z helem

Advanced Trimix Diver

To osiągnięcie szczytu dla nurka technicznego. Tutaj wykorzystasz całą wiedzę, umiejętności, wyposażenie i doświadczenie ze wszystkich poprzednich treningów aby bezpiecznie wrócić z głębokości na których było niewielu.

 

 

Jest to najwyższy poziom wyszkolenia nurka technicznego korzystając z obiegu otwartego. Podczas kursu wykonasz nurkowania do głębokości 90m z użyciem trimixu hipoksycznego jako gaz denny oraz EANx 22-99% jako gazy podróżne i dekompresyjne. Daje to możliwość praktyki głębokich nurkowań w kontrolowanych warunkach pod nadzorem doświadczonego instruktora. Czas dekompresji podczas nurkowań kursowych nie może przekroczyć 60 minut. Szkolenie składa się z części teoretycznej, sesji w wodach basenopodobnych oraz 4 nurkowań do maksymalnej głębokości 90m.

 

Wymagania: Certyfikat Normoxic Trimix Diver lub Extended Range Diver, minimalny wiek 18 lat.

Czas trwania kursu: 4-5 dni

Cena kursu: 2600 pln (cena zawiera opłatę certyfikacyjną oraz koszty gazów dekompresyjnych!) + koszt gazu dennego

 

Pamiętaj że przed przystąpieniem do kursów technicznych niezbędne jest ukończenie specjalizacji Deep.

Polecamy również ukończyć specjalizację Nitrox oraz skuterową (DPV). Specjalizacje te możne zrobić u nas osobno lub w pakietach z innymi kursami!

Kursy nurkowania technicznego ProTec

Spróbuj nurkowania
Fotografia podwodna
Kursy nurkowe online

Cobra

 +48 789 310 749

kontakt@nauka-nurkowania.pl

kursy nurkowe online
Szkolenia nurkowe
kurs nurkowania
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!